Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Zdjęcie nowoczesnej kanapy

Rolety Rzymskie montaż na ścianie lub suficie

Roleta rzymska Basic - Verona 02

Produkt dostępny Wysyłamy w ciągu 10 -15 dni roboczych

z ceną już od 136

Roleta rzymska montowana do ściany lub sufitu1

Właściwości rolet rzymskich Basic

  • Roleta produkowana na indywidualny wymiar klienta
  • Komponenty montażowe wykonane wysokiej jakości metalu i tworzywa sztucznego
  • Materiał w 100 % poliestrowy
  • Montaż inwazyjny do ściany lub sufitu przy użyciu specjalnych uchwytów typu klik
  • System Multi Stop do podnoszenia i opuszczania materiału rolety
  • Indywidualny wybór strony sterowania rolety
  • Akcesoria wraz z łańcuszkiem koralikowym zawsze w kolorze białym
Roleta rzymska montowana do ściany lub sufitu 2

Stabilny montaż inwazyjny


Rolety rzymskie Basic wyposażone są w metalowe uchwyty typu klik przykręcane do ściany lub sufitu. Montaż rolety możliwy jest w dowolnym miejscu, do ściany, sufitu, we wnęce lub do okna. Montaż wymaga wykonania otworów w podłożu do którego zainstalowana będzie roleta.

Obsługa rolety rzymskiej Basic


Oferujemy system Multi Stop sterowany łańcuszkiem koralikowym. Łańcuszek służy do płynnego podnoszenia i opuszczania rolety rzymskiej a po zatrzymaniu roleta nie opada samoczynnie. Łańcuszki dostępne są wyłącznie w kolorze białym. Dla bezpieczeństwa dzieci wszystkie rolety Familyrollo są standardowo wyposażone w zabezpieczenie Child Safety.

Roleta rzymska montowana do ściany lub sufitu 3
Roleta rzymska montowana do ściany lub sufitu 4

Zalety rolet rzymskich Basic


Rolety rzymskie oprócz swoich walorów jakościowych i staranności wykonania szycia, przyciągają możliwością spersonalizowania indywidualnego rozmiaru przy jednoczesnym zastosowaniu niskiej ceny. Wykonywane na indywidualne zamówienie gwarantują perfekcyjne dopasowanie do potrzeb klienta. Rolety rzymskie Basic to doskonałe rozwiązanie na zapewnienie sobie nowoczesnej, pięknej dekoracji połączonej ze skuteczną prywatnością. Sprawdzą się w zadbanych, pięknych wnętrzach, w których nacisk kładzie się na perfekcję, styl, harmonię oraz jakość wykończenia szczegółów.

Tkanina do rolet rzymskich Basic


Materiały z których wykonujemy nasze rolety to specjalistyczne tkaniny używane wyłącznie do produkcji rolet rzymskich. Charakteryzują się tym że fabrycznie posiadają tunele na poziome, usztywniające patyczki. Wysoką jakość naszych tkanin potwierdzają atesty higieniczne oraz certyfikat Standard 100 Oeko-Tex. Materiały są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a także spełniają światowe wymogi dotyczące zawartości szkodliwych związków chemicznych.

Roleta rzymska montowana do ściany lub sufitu 5
Ścierka wersja internet

Czyszczenie i konserwacja


Materiał rolety rzymskiej nadaje się do odświeżania rolką stosowaną do czyszczenia ubrań lub miękką włosowatą końcówką odkurzacza. Dzięki takim pielęgnacjom tkanina będzie zachowywała czystość przez długi okres. Jeżeli konieczne jest wypranie rolety, wówczas należy zdemontować tkaninę i prać ręcznie w temperaturze 30º C. Tkanin do rolet rzymskich nie wolno prać w pralce oraz poddawać wirowaniu.

 

Roleta rzymska montowana do ściany lub sufitu 6

Ocena produktu
5.00 na podstawie 1 opinii
Rama okna Preview Verona 02

Roleta rzymska Basic

już od 136

Opinie o produkcie

FamilyRollo ― plisy, żaluzje, rolety

Inni kupili również
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk