Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Salon za plisami w oknie
Powrót

Dlaczego warto wybrać plisy okienne?

Plisy okienne Familyrollo, zarówno Basic, jak i Premium są proste w montażu oraz bardzo funkcjonalne. Ich solidny montaż oraz wysoka jakość elementów, z których są wykonane zapewnią długoletnie, satysfakcjonujące użytkowanie.

Dziewczyna odsłania okno z plisami

Rolety Plisowane Bezinwazyjne

widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Basic - Ziarno sezamu Seasame Seed_Ziarno Sezamu_734
Tkanina termoizolacyjna

Roleta plisowana Basic - Ziarno sezamu

już od 80

widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Basic - Świeża pistacja Fresh Pistachio_Świeża pistacja_742
Tkanina termoizolacyjna

Roleta plisowana Basic - Świeża pistacja

już od 80

widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Basic - Szaro niebieski Szaro niebieski
HIT cenowy

Roleta plisowana Basic - Szaro niebieski

już od 33

widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Basic - Stalowa szarość Steel gray_Stalowa szarość_202
Tkanina termoizolacyjna

Roleta plisowana Basic - Stalowa szarość

już od 80

widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Basic - Zimowy poranek Winter morning_Zimowy poranek_743
Tkanina termoizolacyjna

Roleta plisowana Basic - Zimowy poranek

już od 80

Plisy zachwycają wyjątkowym i unikalnym designem. Łatwo je dopasujesz zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i w stylu nowoczesnym w którym dominuje minimalizm. Możesz je montować na małych i dużych oknach a harmonijkowa konstrukcja tkaniny da Ci niepowtarzalny, bardzo modny efekt.

Jeśli po zamontowaniu plis okiennych nadal ci czegoś brakuje w Twoim wnętrzu możesz połączyć tą dekorację okienną wraz z roletami rzymskimi lub zasłonami. Te produkty naprawdę znakomicie się komponują. Gdy upalne lato kojarzy Ci się z gorączką w domu, złym samopoczuciem, blaskiem z okien to pomyśl o plisach Familyrollo. Ten produkt jest dla Ciebie i wreszcie skutecznie ochroni Twoje wnętrze przed drastycznymi promieniami słońca. Gdy osłonisz okna plisami wówczas w pomieszczeniu nadal jest jasno, panuje przyjemna atmosfera ale nie ma gorąca, które tak nam doskwiera.

Plisy na oknie

Rolety Plisowane Premium

Widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Premium - Kora sosny Kora sosny
HIT cenowy

Roleta plisowana Premium - Kora sosny

już od 97

Widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Premium - Granitowe skały Granite Rocks_Granitowe skały_738
Tkanina termoizolacyjna

Roleta plisowana Premium - Granitowe skały

już od 104

Widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Premium - Las równikowy Las równikowy
HIT cenowy

Roleta plisowana Premium - Las równikowy

już od 97

Widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Premium - Norweski deszcz Norweski deszcz
HIT cenowy

Roleta plisowana Premium - Norweski deszcz

już od 97

Widok za oknem Rama okna Roleta plisowana Premium - Malinowe lody Raspberry Ice Cream_Malinowe lody_736
Tkanina termoizolacyjna

Roleta plisowana Premium - Malinowe lody

już od 104

Rolety plisowane to nie tylko skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi, zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną oraz akustyczną. Możesz wreszcie zapomnieć o gorącym pomieszczeniu bo one naprawdę pomogą. Jeśli nadal nie jesteś przekonany pomyśl o rachunkach za energię. Latem oszczędzisz na klimatyzacji a zimą na ogrzewaniu.

Plisy są tak dobrym izolatorem że w zależności od pory roku zatrzymują gorączkę i chłód wydzielany przez szyby. W tak bardzo znaczącym stopniu izolują Twoje pomieszczenie że Twoje rachunki będą na pewno obniżone.

Masz okna wychodzące na południową stronę i pomieszczenia w lecie bardzo szybko się nagrzewają? A może poranne promienie słoneczne wnikają do Twojej sypialni (położonej od wschodniej strony) i budzą Cię już o świcie? Doskonałą ochronę przed upałami i nadmiernym światłem stanowią plisy zaciemniające. Pozwolą Ci one ochłodzić pokój nawet o kilka °C, uniknąć promieni słonecznych odbijających się na ekranie komputera czy telewizora lub stworzyć sprzyjające warunki do popołudniowej drzemki w gorący dzień.

Potrzebujesz
pomocy?
Można śmiało
do nas dzwonić
+48 736 234 877
Można śmiało
do nas napisać
sklep@familyrollo.pl
Oceń ten artykuł
0.00 na podstawie 0 opinii
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk