Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Rolety Dachowe 26

Produktów na stronie
24 36 48

Rolety dachowe

Rolety dachowe to jeden z najbardziej wymagających rodzajów wyposażenia okien w dodatkowe akcesoria. Każde okno dachowe jest inne i ma swoje własne specyficzne wymagania. Rolety dachowe muszą zatem być dopasowane indywidualnie i odpowiednio spersonalizowane. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jakie rolety dachowe mają funkcję. Służą one przede wszystkim do regulowania nagrzewania oraz oświetlania pomieszczenia. Ich istotnym zastosowaniem jest także zachowanie dyskrecji mieszkańców domu i odcinanie się od widoków zewnętrznych.

Rolety dachowe – jak zdecydować się na najlepszy model?

Roleta dachowa nie tylko ma za zadanie dobrze spełniać swoje funkcje, lecz także może stanowić świetne dopełnienie designu przestrzeni. W dostępnej na stronie FamilyRollo.pl ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór (zarówno kolorów, jak i modeli) rolet dachowych od różnych, światowych producentów. Wybierając rolety dachowe, warto zwrócić uwagę na taki aspekt, jak zaciemnienie – kolor rolety, jaką wybierzemy, będzie decydował o tym, jak dużo obszaru naszego pomieszczenia zostanie przyciemnione. Innym parametrem wartym uwagi jest również ich montaż. Oferujemy Państwu zarówno rolety harmonijkowe, które montuje się wewnątrz wnęki szybowej, jak i sprężynowe. Gwarantujemy, że mocowanie dostępnych u nas produktów jest niezwykle proste, a końcowy efekt oszałamiający, ponieważ rolety dachowe idealnie przylegają do szyby.

Praktyczne rozwiązanie na poddasze – rolety dachowe

Jako profesjonalna marka, która istnieje na rynku od wielu lat, stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne w naszym asortymencie rolety dachowe spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z tymi producentami, którzy zagwarantują nam najlepsze półprodukty.

Rolety dachowe z dostępnej u nas oferty charakteryzują się przede wszystkim nieprzeciętnym materiałem, który jest bardzo prosty w konserwacji i pięknie prezentuje się w pomieszczeniu. Czyszczenie rolet podczas gruntownego sprzątania jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Oferta stworzona z myślą o Państwa potrzebach!

Oferujemy Państwu rolety dachowe, które przez wielu uważane są za bestseller na rynku wyposażenia okiennic w dodatkowe akcesoria. Przykładamy szczególną wagę do ciągłego rozwoju marki oraz tworzenia coraz lepszych i solidniejszych konstrukcji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą, w celu złożenia zamówienia na spersonalizowaną roletę dachową, która stanie się epicentrum Państwa domu. Nasi specjaliści doradzą, który asortyment będzie odpowiedni do Państwa oczekiwań. Zachęcamy również do odwiedzenia innych kategorii dostępnych na stronie.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk