Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Rolety 641

Produktów na stronie
24 36 48

Rolety

Rolety lub żaluzje znajdują się dzisiaj w oknach w praktycznie każdym domu. Właściwie można by rzec, że wypierają one powoli tradycyjne zasłony i firanki. Wszystko za sprawą funkcjonalności i prostolinijnego designu. Każdy chce mieć kontrolę nad dopływem światła do domu oraz nad własną prywatnością. Okna to bardzo specyficzny element budowlany, do którego trzeba mieć spersonalizowane podejście – nie ma standardowych wymiarów okien, dlatego każde może mieć inne parametry.

FamilyRollo to profesjonalna marka, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości rolety. Cenimy sobie kontakt z klientem, dlatego do każdego z Państwa wykazujemy osobne, personalne podejście. Zdajemy sobie sprawę, że Państwa oczekiwania względem rolet mogą być bardzo różne, dlatego skrupulatnie i dokładnie wykonujemy każde zlecenie.

Na co zwracać uwagę wybierając rolety?

Najważniejszym kryterium, na jakie warto zwracać uwagę wybierając rolety, jest pomieszczenie, w którym będą się znajdowały. Każdy pokój ma swoje specyfikacje i wymaga dopasowanie rolety do jego charakteru czy designu. W dostępnej u nas ofercie mają Państwo możliwość wyboru, jaki kolor będzie miała roleta oraz jaką fakturę przybierze materiał.

Kompozycja i kolorystyka pomieszczenia to również ważny aspekt, o którym nie można zapomnieć. Mimo że rolety uznawane są za bardzo uniwersalne, to jednak warto, aby współgrały one z designem całego pomieszczenia i wspólnie się dopełniały – roleta może mieć kolor taki sam jak ściana lub stojące w nim meble. Ten produkt doskonale sprawdzi się w pokojach o charakterze nowoczesnym, antycznym czy klasycznym.

Rolety FamilyRollo – bogata oferta na każdą kieszeń!

Jesteśmy na rynku od wielu lat, dlatego nabraliśmy dużego doświadczenia i wiemy, jakie wymagania należy spełnić, aby zadowolić klientów. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i podchodzimy do niego skrupulatnie i profesjonalnie. Kładziemy duży nacisk na rozwój naszej marki, aby dostępne u nas produkty spełniały aktualne kryteria i pasowały do domów naszych klientów. Dostępne na stronie rolety charakteryzują się przede wszystkim: wysoką jakością, niską ceną, szerokim wyborem, trwałością, szczegółowym dopracowaniem, solidną konstrukcją oraz niebanalnym designem.

Nawiązujemy współpracę tylko z tymi producentami, którzy zagwarantują nam najlepszą jakość półproduktów. Dzięki wdrażaniu tego rodzaju zasad zebraliśmy wokół siebie grono zaufanych i oddanych klientów, którzy wracają do nas po nowe rolety lub polecają nas innym! Czynnikiem, który wpływa na nasz sukces, jest również niska cena dostępnych u nas rolet – postanowiliśmy maksymalnie zminimalizować koszty, aby zadowolić naszych klientów.

Co możemy Państwu zaoferować?

Dostępna u nas oferta zawierająca rolety jest bardzo szeroka. Zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mieli wybór i mogli wybrać idealną dla siebie roletę, niezależnie od gustu.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • rolety rzymskie – są bardzo charakterystyczne, ponieważ składają się poprzez marszczenie tkaniny, stanowią nie tylko bardzo funkcjonalną zasłonę dla okien, lecz także piękną ozdobę w pokoju,
  • materiałowe – ten model jest najchętniej wybierany przez klientów, charakteryzuje się możliwością umieszczania na nich wielu różnych wzorów,
  • dzień noc – zdecydowanie najnowocześniejsze rolety, które opierają się na konstrukcji dwóch naprzemiennych materiałów – siateczki i pełnego,
  • dachowe – stwarzają duże możliwości aranżacji poddasza, pełnią funkcję ochronną i dekoracyjną,
  • plisowane – charakteryzują się bezinwazyjnym montażem oraz dużą praktycznością, są jednym z ulubionych modeli architektów.

Każdy model mogą Państwo spersonalizować sami i wybrać kolor, wzór, materiał oraz sposób regulacji. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycję oraz specjalne życzenia dotyczące wyglądu czy funkcjonalności rolet. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się pracować jak najszybciej i najwydajniej. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wysoka jakość i niska cena to priorytet!

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami dostępnej u nas bogatej oferty zawierającej rolety. Mogą Państwo wybierać w wielu modelach i rodzajach artykułów oraz stworzyć idealny produkt dla siebie. Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a nasza obsługa pomoże rozwikłać problem i doradzi, który asortyment będzie najbardziej odpowiedni do Państwa oczekiwań. Dobry kontakt z klientem oraz spełnienie jego oczekiwań to dla nas priorytet!

Charakteryzuje nas przede wszystkim profesjonalizm i doświadczeni specjaliści w kadrze, dlatego FamilyRollo to najlepsze miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w tanie i doskonałe rolety. Zachęcamy także do odwiedzenia innych kategorii i przekonania się o ich wysokiej jakości i dopracowaniu.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk