Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Niezawodny producent plis okiennych

Producent plis okiennych FamilyRollo to rodzinna firma, w której wartością jest jakość i satysfakcja Klienta. Od 2000 roku produkujemy w naszej pracowni najpiękniejsze plisy, podążając za trendami technologicznymi i designerskimi. Nasze plisy tworzymy starannie i z dbałością o jakość materiałów. W efekcie przynoszą one naszym Klientom ulgę w słoneczne dni i chronią ich prywatność. Pracujemy zespołowo i dbamy o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji.

Jak wygląda produkcja plis okiennych w FamilyRollo?

Produkcja plis okiennych w FamilyRollo to proces złożony i wieloetapowy. Rozpoczyna się w momencie, gdy otrzymujemy Twoje zamówienie ze specyfikacją dotyczącą rozmiaru i koloru osłony. Na podstawie tych danych tniemy materiały za pomocą najbardziej precyzyjnych maszyn. Następnie plisujemy tkaninę, po czym sprawdzamy, czy układa się doskonale. Dopiero wtedy wykonujemy otwory w harmonijce tkaniny i twardych elementach, łącząc je ze sobą za pomocą specjalnej linki. Wreszcie testujemy gotową plisę, by mieć pewność, że produkt, który od nas otrzymasz będzie doskonały. Jeśli plisa spełni wszystkie nasze wymagania i standardy, wówczas pakujemy ją szczelnie i zabezpieczamy w kartonowym pudle. Następnie niezwłocznie wysyłamy ją na podany przez Ciebie adres.

Dlaczego warto wybrać plisy od producenta FamillyRollo?

Kupując plisy od dobrego producenta, jakim jest FamilyRollo, wybierasz jakość i komfort na długi czas. Produkcja plis w naszej firmie to proces, którego efektem końcowym jest Twoja pełna satysfakcja. Nie idziemy na kompromisy w kwestii jakości i staranności naszych produktów. Decydując się na nasze plisy, zyskujesz:

  • najwyższej jakości plisy ze starannie dobranych materiałów,
  • pewność, że tkaniny plis są doskonale zaimpregnowane i przygotowane do długotrwałego użytkowania,
  • staranne, doskonale docięte plisy wykonane na wymiar, który podałeś,
  • piękną, efektowną plisę złożoną w idealną harmonijkę, która stanowić będzie nowoczesną dekorację,
  • naszą gwarancję na wszystkie produkty FamilyRollo,
  • gwarancję dostawy na czas i komunikacji z obsługą klienta na najwyższym poziomie.

Wybierz plisy od producenta, który dba o Twój komfort zapewniając najwyższą jakość Twoich osłon

Wybierając zasłony okienne do swojego domu czy biura, postaw na jakość i pewność Twojego komfortu na długo. Nie ryzykuj i wybierz producenta, który dba o każdy szczegół na każdym etapie produkcji. Ustandaryzowane procesy produkcji, nowoczesne maszyny i staranni pracownicy – to gwarancja najwyższej jakości naszych plis. Wybierz plisy okienne od producenta, który zapewni Ci komfort odpoczynku dzięki starannym i jakościowym osłonom.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk