Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Żaluzje 94

Produktów na stronie
24 36 48

Żaluzje

Osłanianie okien to praktyka, która jest powszechnie stosowana w Polskich domach – żaluzje, rolety, zasłony czy firanki widoczne są w oknach mieszkańców, niezależnie w której części kraju się znajdujemy. Moda na zasłanianie okien zmienia się wraz z upływającymi latami i obecnie ludzie decydują się na bardziej nowoczesne rozwiązania niż firanki, które momentami mogą być kłopotliwe. Najbardziej nowatorskie konstrukcje, które mają za zadanie chronić przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczenia oraz odpowiednio je zaciemniać to żaluzje. Nie tylko doskonale radzą sobie w spełnianiu swoich funkcji, lecz także stanowią designerską ozdobę pomieszczenia, w którym się znajdują. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości, spersonalizowanych żaluzji, które zaprojektują nasi klienci.

Czym różnią się żaluzje od rolet i dlaczego warto je wybrać?

Zasadniczą różnicą, która wyraźnie oddziela żaluzje od rolet, jest materiał wykonania obu tych artykułów. Rolety zwykle wykonane są z naturalnych tkanin syntetycznych lub ich mieszanek, natomiast żaluzje wykonane są z drewna lub aluminium i mają odmienny kształt. Inną widoczną różnicą, która stawia granicę między żaluzjami i roletami, jest sposób ich zwijania. Żaluzje posiadają listewki, które obracają się jedynie pod kątem 180 stopni, natomiast rolety, jak sama nazwa wskazuje, są rolowane. Piórka, zwane lamelami, które obecne są w konstrukcji żaluzji, mają możliwość kontrolowania dopływu światła poprzez obracanie się w różne strony.

Zarówno żaluzje, jak i rolety to doskonałe pozycje, które świetnie prezentują się w oknach. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się niesamowicie łatwym i przyjemnym montażem. Na stronie znajdą Państwo oba te produkty, wraz z możliwością ich personalizacji. W zależności od tego, jakie mają Państwo oczekiwania względem akcesoriów zaciemniających pomieszczenie oraz gdzie roleta lub żaluzja miałaby się znaleźć, powinno się podejmować ostateczną decyzję. Nasza marka ma wyspecjalizowaną kadrę pracowników, do której można zadzwonić i poradzić się w tej kwestii.

Jakie rodzaje żaluzji dostępne są w sklepie?

Na stronie FamilyRollo znajdziecie Państwo szeroką i rozbudowaną ofertę zawierającą żaluzje.

Oferujemy między innymi:

  • Żaluzje drewniane – drewno to jedno z najbardziej nowatorskich materiałów, który wybierają projektanci do dekoracji wnętrz. Niesamowity kolor i faktura drewna mogą wprowadzić nowe życie w pomieszczenie i sprawić, że będzie prezentował się niezwykle designersko. Żaluzje drewniane są bardzo uniwersalne i znajdą zastosowanie zarówno w sypialni, kuchni, łazience czy na korytarzu! Dostępne w naszej ofercie drewniane żaluzje są dodatkowo zabezpieczone lakierem wzmacniającym, aby były trwalsze i łatwiejsze w konserwacji.
  • Żaluzje aluminiowe – są bardzo uniwersalne i nowoczesne, można je zamontować do prawie każdego rodzaju okna (PVC, aluminium drewno). Ten rodzaj żaluzji jest zdecydowanie lżejszy niż drewniane i nadaje pomieszczeniu lekkości. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych są łatwo dopasowane do charakteru pomieszczenia. Wiele osób chwali łatwy proces ich czyszczenia!

U nas nie znajdą Państwo gotowych produktów – przyjmujemy personalizowane zamówienia, które wykonujemy z najwyższą skrupulatnością, w jak najkrótszym czasie.

Żaluzje – funkcjonalna ozdoba okien

Ludzie coraz częściej decydują się na zamontowanie w swoich oknach żaluzji. Nie tylko są one bardzo praktyczne, lecz także designerskie i łatwiejsze w konserwacji – firanki czy zasłony należy prać co jakiś czas, a żaluzje wystarczy tylko przetrzeć! Oferujemy żaluzje wysokiej jakości w najniższej cenie na rynku, co pozwoliło nam przejąć tytuł lidera w kategorii wyposażenia okien w dodatkowe akcesoria. Na stronie znajdą Państwo szereg ciekawych projektów żaluzji, jednak ostateczna decyzja należy do Państwa, ponieważ wykonujemy produkty na zamówienie tak, aby idealnie pasowały do okiennic.

Żaluzje FamilyRollo to definicja wysokiej jakości!

Chcąc jeszcze bardziej ulepszyć jakość naszej dystrybucji i usług, postanowiliśmy zawierać umowy tylko z najlepszymi producentami, którzy pracują na światowej jakości materiałach i wykonują produkty z najwyższą starannością. Wprowadzanie tak skrupulatnych rozwiązań doprowadziło nas do sukcesu i stworzenia grona zaufanych klientów, którzy wracają do nas po więcej.

Spełnianie oczekiwań naszych klientów to priorytet marki. Każdego roku inwestujemy w dodatkowe szkolenia i zatrudniamy nowych pracowników, którzy wnoszą do firmy nowe pomysły i inspiracje. Nasza profesjonalna kadra dokłada wszelkich starań, aby każde wykonane zlecenie było dopięte na ostatni guzik i gwarantowało wysoką jakość. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia szczegółów poniższej oferty, w której znajdują się żaluzje. Przypominamy o tym, że nasza obsługa czeka na Państwa telefony w razie wystąpienia problemów z zamówieniem lub w celu uzyskania dodatkowych informacji o produkcie.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk