Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Żaluzje Drewniane 43

Zobacz kolekcję żaluzji drewnianych FamilyRollo

Produktów na stronie
24 36 48

Żaluzje drewniane idealne do wnętrz nowoczesnych i stylowych

Żaluzje drewniane, jako dekoracja i osłona okien, stanowią rozwiązanie, które zasługuje na szczególną uwagę. Ze względu na fakt że jest to produkt pochodzenia naturalnego, dają one wyjątkowy efekt dekoracyjny. Żaluzje drewniane to dekoracja wpisująca się w styl skandynawski, charakteryzujący się użyciem naturalnych materiałów. Utrzymane w odcieniach bieli czy szarości będą stanowić dopełnienie jasnych, urządzonych nowocześnie wnętrz.  Funkcjonalność oferowanych rozwiązań, modna kolorystyka i szlachetne surowce z jakich zostały wykonane żaluzje będą odpowiadać wyznawcom aktualnych trendów w dziedzinie dekoracji okien. Drewno jest pięknym, szlachetnym i ekologicznym materiałem. W zasadzie nigdy nie wyszło z mody, dlatego jest uniwersalne. Żaluzje wykonane z drewna niezwykle ozdobią każde wnętrze. Sprawiają, że pokój staje się od razu bardziej stylowy, a przy tym przytulny. Drewno przykuwa uwagę, ma bowiem ponadczasową klasę i oryginalny styl.

żaluzje drewniane w salonie.jpeg

Typy żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane wykonane z drewna Basswood czyli z lipy oraz z bambusa. W Familyrollo dostępne są dwa standardowe wymiary lameli: 25 mm lub 50 mm. Oferujemy żaluzje wykonane na indywidualny wymiar, dzięki czemu idealnie dopasowują się do okna lub wnęki. Żaluzje drewniane 25 mm najlepiej sprawdzą się w przypadku montażu w świetle szyby lub na ramie okiennej, natomiast żaluzje 50 mm będą lepsze i praktyczniejsze do osłonięcia powierzchni o większych rozmiarach. Idealnie wkomponują się w salonach, pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, hotelach, w sypialni i wszędzie tam gdzie wymarzymy mieć elegancki, modny styl.

żaluzje drewniane na oknie.jpeg

Funkcjonalność

Żaluzje drewniane poza efektem dekoracyjnym, pełnią funkcję ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem się przy czym zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Jak jest potrzeba to również odpowiednio zaciemnią pomieszczenie. Jednak tym, co je wyróżnia na tle osłon o podobnym przeznaczeniu jest to, że nadadzą oryginalności i niepowtarzalności każdemu pomieszczeniu. Mogą stanowić dekorację wnętrz nowoczesnych lub podkreślać elegancję pomieszczeń w klasycznym stylu. W przypadku żaluzji wykonanych z drewna i bambusa dużym atutem jest precyzyjna regulacja ilości światła, które wpada do wnętrza i to bez podnoszenia żaluzji.

żaluzja drewnana biała.jpeg

 

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk