Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Rolety dachowe plisowane 54

Produktów na stronie
24 36 48

Rolety dachowe plisowane

Jednym z najbardziej nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań, które mają za zadanie osłonić okna dachowe, są rolety dachowe plisowane. Plisa zamieszczona na oknie doskonale chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, ogrzewaniem, i zaciemnia pomieszczenie. Do ich niezwykłych zalet należy również przede wszystkim stworzenie odpowiedniego klimatu i dopełnienie designu całego pokoju. Oferujemy Państwu wysokiej jakości rolety dachowe plisowane, które unowocześnią Państwa poddasze. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, którzy zapewniają nam najlepsze materiały i jakość produktów, dlatego gwarantujemy, że dostępne u nas artykuły są najwyższej klasy.

Rolety dachowe plisowane – bogata oferta w niskiej cenie

Jesteśmy na rynku od wielu lat i uszczęśliwiamy naszych klientów szeroką ofertą rolet i żaluzji, które przysłaniają widok za oknem i pozwalają zyskać więcej prywatności. Okna dachowe są bardzo specyficzne, dlatego wymagają odpowiednio zaprojektowanej rolety dachowej. Oferujemy Państwu zaprojektowanie swojej własnej rolety, która będzie idealnie pasowała do okna poddasza.

Znajdą u nas Państwo rolety dachowe plisowane kilku popularnych typów:

Ponadto oferujemy szeroki wybór kolorów oraz rodzajów systemów rolet. Indywidualne podejście do klienta to coś, co jest dla nas priorytetem, dlatego gwarantujemy, że bardzo poważnie potraktujemy Państwa zlecenie.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

FamilyRollo to marka, która od wielu lat działa w branży wyposażania okien w dodatkowe akcesoria. Bardzo skrupulatnie i solidnie wykonujemy nasze zlecenia, dlatego zebraliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów. Rolety dachowe plisowane to jedna z tych kategorii na stronie, która uważana jest za bestseller, ponieważ dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełniała ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rolety dachowe plisowane – najlepsza jakość w najniższej cenie na rynku!

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się ze szczegółami dostępnej na naszej stronie oferty zawierającej rolety dachowe plisowane. Mają Państwo możliwość skomponowania własnego wzoru oraz wymiaru rolety dachowej, która będzie spersonalizowana pod okno dachowe. W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań czy problemów prosimy o kontakt z naszą obsługą – konsultant odpowie na wszelkie wątpliwości. Ponadto zachęcamy do sprawdzenia innych kategorii, które znajdują się na stronie!

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk