Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Rolety Materiałowe 246

Rolety materiałowe to wewnętrzne osłony okienne, które doskonale będą pasować do okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Zapewnią one idealną ochronę przed nadmiernym wnikaniem promieni słonecznych do wnętrz, zagwarantują poczucie prywatności i staną się piękną ozdobą okna.

Rolety materiałowe - dopasuj osłonę do wystroju wnętrza

Sklep internetowy FamilyRollo oferuje rolety z prowadnicami oraz rolety bez prowadnic (wolnowiszące) z tkaninami w różnych wzorach oraz kolorach. Tkaniny są pokryte specjalnym impregnatem do rolet, nie blakną i nie zmieniają swojego wyglądu. Możesz wybierać nie tylko kolorystykę tkanin, ale także dobrać kolor systemu, stronę sterowania czy typ łańcuszka.

Produktów na stronie
24 36 48

Rolety z materiału od producenta FamilyRollo

Jako bezpośredni producent polecamy rolety materiałowe na wymiar – na pewno dopasujesz osłonę do ramy okiennej. Możesz wybierać rolety wolnowiszące, które cieszą się dużą popularnością i dobrze chronią przed słońcem. Polecamy również rolety w kasecie bezinwazyjnej lub aluminiowej. Zwinięta tkanina jest chroniona, a kasetka sprawia, że po zamontowaniu osłona staje się integralną częścią okna i prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Interesują Cię uniwersalne rolety wewnętrzne, które można błyskawicznie zamontować? W tej roli doskonale sprawdzą się bezinwazyjne roletki mini, które szybko można założyć na okno za pomocą dołączonych wieszaków.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk