Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Rolety Plisowane Premium 91

Plisy okienne Premium produkowane na miarę to estetyczny i innowatorski produkt, który idealnie pasuje do każdego okna i do każdego wnętrza.

Produktów na stronie
24 36 48

Plisy okienne to praktyczne osłony, które doskonale uchronią domowe lub biurowe wnętrza przed uciążliwymi promieniami słonecznymi, zapewnią poczucie prywatności, a zarazem staną się dekoracją podkreślającą aranżację wnętrza. Jedną z głównych zalet tego rozwiązania jest wysoka uniwersalność – żaluzje plisowane pasują na każde okno. W przypadku niestandardowych otworów okiennych, należy wybierać rolety plisy na wymiar.

Podpowiadamy, jakie zalety ma tego typu rozwiązanie oraz opisujemy prawidłowy sposób pomiarów.

Plisy na wymiar – idealne do okien dachowych

Plisy dachowe sprawdzą się wyłącznie na oknach w standardowych kształtach i wymiarach. W przypadku większych lub nietypowych otworów okiennych, powinniśmy zdecydować się na wykonanie osłon na indywidualne zamówienie. Plisy do okien bardzo często wybierają właściciele domów, mieszkań i lokali biurowych, w których okna mają niestandardowe wymiary lub kształty.

Aranżujesz właśnie sypialnię lub gabinet na użytkowym poddaszu, gdzie zamontowano okno dachowe? Klasyczne rolety wewnętrzne niestety nie sprawdzą się w tym przypadku. Okna dachowe dobrze doświetlają wnętrza, sprawiają, że nabierają one przytulności. Gdy jednak nie chcesz, aby budziły Cię promienie porannego słońca wnikające prosto do Twojej sypialni, warto zamontować plisy na okna.

Konstrukcja jest w taki sposób skonstruowana, że materiał doskonale będzie przylegał do szyby, łatwo będzie można go zwijać i rozwijać. To pozwoli Ci osłonić wnętrze przed słońcem.
Okna dachowe mają rożne rozmiary i kształty, dlatego plisy na wymiar są dobrym rozwiązaniem do pomieszczeń na użytkowych poddaszach.

Rolety plisy na wymiar – na duże i nietypowe okna

Mieszkania w kamienicach zwykle mają doskonałą lokalizację (np. w centrum miasta), dlatego wiele osób uważa je za dobrą inwestycję. Najczęściej posiadają one wysokie okna, które doskonale rozświetlają pomieszczenia i optycznie je powiększają. Jednocześnie, wymagają one odpowiedniego osłonięcia przed słońcem oraz wścibskimi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów. Klasyczne rolety i żaluzje są dopasowane do okien o standardowych kształtach, dlatego w tym przypadku zupełnie się nie sprawdzą.

Rolety plisowane na wymiar pozwolą na wygodne dopasowanie osłon do niestandardowego wymiaru okna. Do sypialni możemy wybrać plisy zaciemniające, a do salonu, jadalni lub kuchni jaśniejsze (np. półprzezroczyste tkaniny), które dodadzą wnętrzom przytulności i jedynie lekko osłonią je przed nadmiarem słońca.

Żaluzje plisowane na wymiar doskonale sprawdzą się również do dużych przeszkleń we wszelkiego typu biurach. Można je zasuwać od góry lub od dołu, co pozwoli wygodnie sterować poziomem światła wnikającego do wnętrza. Systemy możemy montować zarówno w gabinetach, jak i w salach konferencyjnych lub szkoleniowych. Całkowite zasłonięcie plis, pozwoli nam wygodnie prowadzić prezentacje multimedialne.

Żaluzje plisowane na wymiar – idealnie dopasowane do okna

Gotowe plisy okienne produkowane są hurtowo. To może oznaczać, że wybierzemy osłony, które są nieco za wąskie, szerokie, długie lub krótkie. Nawet milimetr różnicy może sprawić, że rolety będą prezentować się niezbyt estetycznie, źle przylegać do szyby lub utrudniać całkowite otworzenie okna.

Plisy na okna odcinane na wymiar idealnie pasują do konkretnego okna, są funkcjonalne i eleganckie. Osłony, które dobrze przylegają do szyby, nie tworzą nieestetycznych prześwitów i prawidłowo działają (zwłaszcza, gdy zdecydujemy się nie na rolety plisy bezinwazyjne, ale system w kasetach).
Dodatkowo, możemy samodzielnie wybrać stronę sterowania. W ten sposób dostęp do okna nie będzie utrudniony i będziemy mogli wygodnie je otwierać.

Plisy na wymiar – duży wybór wzorów

Plisy na wymiar są produkowane na indywidualne zamówienie. Wystarczy dokonać stosownych pomiarów, dobrać interesujący nas odcień i wzór tkaniny oraz system montażu, aby móc zamówić osłony idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Standardowe plisy sklep internetowy może proponować jedynie w kilku wzorach. Wiele osób ma problem, ponieważ gotowe żaluzje plisowane, które im się najbardziej spodobają (mają odpowiedni kolor i wzór), nie pasują do wymiarów otworów okiennych w ich domu, mieszkaniu lub biurze.

Plisy okienne na wymiar – jak dokonać pomiarów?

Aby żaluzje plisowane doskonale pasowały do naszego okna, należy prawidłowo dokonać pomiarów otworu okiennego. Rozwiązanie to sprawdzi się, gdy głębokość wnęki szybowej ma co najmniej 12 mm. W przypadku plis do montażu we wnęce okiennej, należy zmierzyć szerokość szyby oraz wysokość skrzydła okna (w mm).
Na stronie naszego sklepu dostępny jest specjalny konfigurator, który, krok po kroku, przeprowadzi użytkownika przez proces pomiarów i pozwoli zamówić rolety plisy idealnie dopasowane do wymiarów okna i kształtu listwy przyszybowej (skośna, owalna, pod kątem 90 stopni).

Od czego zależą ceny plis okiennych?

Ceny plis zależą między innymi od materiału, z jakiego są wykonane, oraz ich sposobu montażu. Wycena wzrasta wraz ze zwiększającą się jakością tkanin. Koszty zależą od ich gramatury, faktury i grubości. Na koszt plisy ma również wpływ jej rozmiar. Im większa powierzchnia materiału, tym wyższa suma, jaką należy uiścić za plisę.

Dlaczego nie warto kupować tanich plis okiennych?

Tanie plisy okienne to kuszące rozwiązanie, które jednak może Cię szybko rozczarować. Niskobudżetowe rozwiązania okienne sprawdzają się tylko przez chwilę. Wkrótce brudzą się, rwą lub odpadają od okien, generując kolejne koszty. Nie ryzykuj kupna plis po podejrzanie niskich cenach. Postaw na rozsądne cenowo rozwiązanie, które będzie Ci długo służyć.

Ile kosztują plisy okienne w FamilyRollo?

Koszty plis różnią się w zależności od tego, czy są to plisy Basic czy Premium. Plisy okienne Premium są nieznacznie droższe od plis standardowych. Kupno pojedynczej plisy z naszej oferty to wydatek rzędu 35-39 złotych. Warto dodać, że w naszym sklepie internetowym możesz często liczyć na atrakcyjne promocje.

Wybierz wysokogatunkowe plisy w dobrej cenie

Wybierając plisy okienne od FamilyRollo, nie przepłacasz i nie ryzykujesz. Zyskujesz za to gwarancję wysokiej jakości produktu, który będzie Ci służył przez długi czas. Wybierz plisy okienne po najkorzystniejszym stosunku ceny do wysokiej jakości.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk