Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Rolety Plisowane Bezinwazyjne 106

Plisy bezinwazyjne to nowoczesne osłony na okna w postaci harmonijki z kryjącego materiału, którą możesz zamontować bez użycia wiertarki. Plisy bezinwazyjne pozwalają zasłonić całe okno lub jego fragment, chroniąc przed męczącymi promieniami słońca i wzrokiem sąsiadów. Montuje się je niezwykle łatwo za pomocą zaczepów zaciskowych. Dzięki takiej formie montażu nie musisz uszkadzać ramy okiennej wiercąc w niej dziury. Z tego względu jest to niezwykle praktyczna osłona okienna między innymi dla osób wynajmujących mieszkanie.

Produktów na stronie
24 36 48

Plisy okienne montaż bezinwazyjny – dla kogo?

Plisy okienne może zamontować w swoim domu każdy. Szczególnie polecamy je jednak osobom wynajmującym mieszkanie. Nie muszą one wiercić otworów w okiennej ramie, by uzyskać optymalne zaciemnienie. Plisy bezinwazyjne będą dobrym wyborem również dla tych, którzy nie są pewni, czy będą chcieli pozostać przy nich na dłużej. Po ich demontażu, nie musisz bowiem wymieniać ramy okiennej na nową.

Plisy montaż bezinwazyjny – zalety

Plisy okienne montowane bezinwazyjnie to korzystne rozwiązanie, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Główną zaletą tego typu osłon jest fakt, że ich montaż nie wymaga wiercenia dziur w ramie okiennej. Oznacza to trzy istotne korzyści:

  • możesz łatwo zamontować plisy sam, bez użycia wiertarki,
  • nie zniszczysz ramy okiennej i nie tracisz na nią gwarancji producenta,
  • możesz łatwo zdjąć plisy do czyszczenia lub wymiany na inną zasłonę.

Dodatkowo bardzo ważną zaletą plis bezinwazyjnych jest fakt, że zasłaniają one nie tylko szybę, ale i listwy okienne. Dzięki temu zmniejszają prześwity okienne między osłoną a listwą. Skuteczniej zaciemniają wnętrza oraz chronią prywatność.

Plisy okienne montaż bezinwazyjny – zamontuj eleganckie plisy bez konieczności wiercenia otworów

Wybierz plisy okienne, które łatwo zamontujesz i, w razie potrzeby, zdejmiesz z okna. W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne plisy okienne bezinwazyjne w wielu wariantach kolorystycznych. Z łatwością dopasujesz je do stylu swojego wnętrza, uzyskując optymalne zaciemnienie. Zyskasz też maksimum prywatności bez nadmiernej redukcji oświetlenia czy konieczności wiercenia dziur w ramie okiennej. Wybierz najpiękniejsze plisy bezinwazyjne z naszej oferty i uzyskaj doskonałe osłony do każdego pomieszczenia domowego i firmowego.

Plisy bezinwazyjne Basic produkowane na miarę to estetyczny i innowatorski produkt, który idealnie pasuje do każdego okna i do każdego wnętrza. Plisy bezinwazyjne Familyrollo to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność oraz komfort. Ich wysoka jakość oraz wyjątkowo niska cena to ciekawa propozycja dla każdego.
Doskonałe do każdego, wyjątkowo praktyczne oraz banalnie proste w montażu plisy Familyrollo to produkt, który będzie spełniał Twoje oczekiwania przez wiele lat.

Plisa bezinwazyjna Familyrollo to minimalistyczna osłona, która tworzy zupełnie nowy design w pomieszczeniu a przy tym nie narzuca się swoją obecnością. Zachwyci swym pięknem Twoich przyjaciół, wzbudzi nutę zazdrości u ciekawskich sąsiadów, a Ty będziesz miał oryginalne, piękne pomieszczenie jak nikt inny.

Aluminiowe listwy które utrzymują tkaninę gwarantują stabilność produktu, lekkość całej konstrukcji oraz wieloletnią wytrzymałość. Plastikowe komponenty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa odpornego na oddziaływanie promieni UV a tkanina to w 100% poliester dzięki czemu można w łatwy sposób usunąć zabrudzenia.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk