Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Żaluzje Aluminiowe 26

Produktów na stronie
24 36 48

Żaluzje aluminiowe

Jednym z najmodniejszych trendów zasłaniania okien w dzisiejszych czasach są żaluzje aluminiowe, które wykorzystują innowacyjny system pochylania piórek. Wiele osób decyduje się na żaluzje aluminiowe zamiast standardowych rolet, ponieważ mają więcej możliwości regulacji. FamilyRollo to marka, która dla dobra swoich klientów i poprawienia jakości swoich produktów współpracuje tylko z najlepszymi producentami, którzy wykonują swoje półprodukty z największą starannością. Dostępne na stronie żaluzje aluminiowe to połączenie solidności, wytrzymałości, dopracowania oraz niebanalnego designu.

Co możemy Państwu zaoferować?

Nasza oferta składa się z wielu rodzajów wysokiej jakości żaluzji aluminiowych, które produkowane są na specjalne zamówienie klienta. Po wybraniu odpowiedniego modelu, koloru oraz podaniu wymiarów okna, my przygotujemy żaluzje i poinstruujemy dokładnie jak ją zamontować. Dostępne u nas produkty posiadają wiele ciekawych właściwości – przykładowo lamele są wykonane z wysokiej jakości aluminium, natomiast komponenty montażowe z aluminium i stali malowanej proszkowo.

Żaluzje aluminiowe, które oferujemy, są bardzo praktyczne, ponieważ umożliwiają użytkownikowi sterowanie dopływem światła do pomieszczenia. Pociągnięcie za sznurek w odpowiednią stronę powoduje przesunięcie się piórek jednocześnie w górę lub w dół i redukcję dopływu światła do zamierzonego poziomu.

Co sprawia, że nasza marka jest tak wyjątkowa?

Od wielu lat nasza marka istnieje na rynku i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Staramy się ciągle ulepszać nasze oferty, a do każdego zlecenia podchodzimy bardzo skrupulatnie, dlatego zdobyliśmy grono zaufanych klientów. Dostępne u nas żaluzje aluminiowe uważane są przez wielu za bestseller na całym rynku wyposażenia w akcesoria okienne.

Żaluzje aluminiowe mogą stać się obiektem dopełnienia designu pomieszczenia, dlatego decydując się na kolor, warto dopasować go np. do ścian pokoju, w którym będą się one znajdowały. Uniwersalność żaluzji polega na tym, że będą one pasowały do każdego rodzaju wnętrz – zarówno tych nowoczesnych, jak i starszych oraz klasycznych.

Żaluzje aluminiowe – inwestycja na lata

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z dostępną u nas kompleksową ofertą, zawierającą żaluzje aluminiowe. W razie wystąpienia dodatkowych pytań czy problemów z zamówieniem prosimy o kontakt z naszą obsługą, która chętnie udzieli odpowiednich rad. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi kategoriami, które są dostępne na stronie, ponieważ można tam znaleźć wiele ciekawych i inspirujących ofert.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk