Kategorie i filtry

Rolety Dzień Noc 281

Przedstawiamy naszą kolekcję rolet dzień noc !

Produktów na stronie
24 36 48

Rolety dzień noc.

Podczas urządzania mieszkania szczególną uwagę należy zwrócić na aranżację okien. Rolety dzień i noc to produkty, które są postrzegane jako nowoczesne, wewnętrzne osłony okienne i cieszą się większą popularnością niż rolety materiałowe, na przykład w salonach czy kuchniach. Pozwalają uzyskać optymalne przyciemnienie za dnia i nocą, i mają nieco inne funkcje niż rolety rzymskie lub rolety plisowane. Chronią domowników i wnętrze przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów, zwłaszcza w mieszkaniach na parterze. Służą do zasłaniania okien, ale są też piękną ozdobą w każdym pomieszczeniu. Rolety wewnętrzne dzień noc pozwalają poczuć się komfortowo o każdej porze. Możesz zdrzemnąć się lub oglądać film bez refleksów świetlnych na ekranie w samo południe. Sam decydujesz o tym, czy wpuścisz promienie słoneczne do pokoju, czy też postawisz na rolety zaciemniające. To doskonała alternatywa i uniwersalne rozwiązanie także dla ramy okna ze względu na różne sposoby ich montażu. Świetnie sprawdzą się w salonie, do którego wpada zróżnicowana ilość słońca. Roleta dzień noc to jeden z bestsellerów wybieranych przez naszych klientów.

Pani zasłaniająca okna roletami dzień noc.png

Jak działa roleta dzień noc?

Rolety dzień noc to produkty, które charakteryzują się tym, że posiadają dwie części tej samej tkaniny, której pasy nakładają się na siebie. Ich budowa składa się z naprzemiennych pasów kryjących i firankowych tkaniny. Przesuwając nieznacznie tkaniny względem siebie, przykrywasz pasy przezroczyste kryjącymi. Uzyskujesz w ten sposób optymalny stopień zaciemnienia. W roletach dzień noc chodzi przede wszystkim o manipulowanie światłem zgodnie ze swoimi potrzebami. Warstwy rolety dzień noc przesuwasz, pociągając delikatnie za boczne prowadnice. Ich samohamujący mechanizm zapobiega nagłemu opadnięciu rolety, zwiększając bezpieczeństwo jej użytkowania.

Rolety okienne z klasyczną tkaniną składają się z jednej części materiału i umożliwiają regulację dostępu promieni słonecznych do wnętrza, poprzez zasłanianie lub odsłanianie określonej części powierzchni okna. Rolety dzień noc z kolei, składają się z dwóch warstw materiału: transparentnej oraz zaciemniającej. Pierwsza przepuszcza światło, druga natomiast skutecznie je blokuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu można swobodnie kontrolować przepływ światła, nie tylko poprzez opuszczanie i podnoszenie materiału, lecz także dzięki poziomemu ruchowi jego pasm, gdyż mają one różny stopień transparentności względem siebie. Podsumowując: roletę dzień noc możesz użytkować jako zwykłą roletę materiałową, ale także balansować na dwóch dostępnych strefach dzień lub noc, regulując jedynie przesuwanie się pasów tkaniny.

Pan podnosi rolety dzień i noc.png

Zalety rolety wewnętrznej dzień noc.

Rolety dzień noc to produkty, które od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością, bo choć światło słoneczne jest nam niezbędne do codziennego życia, to czasami jest zbyt mocne i może bardziej przeszkadzać, niż pomagać. Dlatego właśnie często stosujemy osłony okienne, mające na celu ograniczenie nadmiernej ilości światła wpadającego do wnętrz. Roleta dzień noc daje możliwość samodzielnej regulacji ilości wpuszczanego do pomieszczenia światła jest niezwykle wygodna i przyda Ci się w każdym pomieszczeniu. Jej główne zalety to:

 • Prosty montaż – rolety noc i dzień, z uwagi na swoją konstrukcję, mogą być zamontowane na różne sposoby. W przypadku roletek bezinwazyjnych nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi i nie ingerujesz podczas montażu w budowę ramy okiennej. Mimo że do zainstalowania niektórych rolet dzień noc konieczne jest wywiercenie otworów, montaż jest niezwykle prosty i szybki. 
 • Łatwość regulacji poziomu światła – dzięki obecności transparentnych oraz zaciemniających pasów dzień noc rolety pozwalają na swobodne regulowanie poziomu słońca, które wpada do pomieszczenia. Można również całkowicie zwinąć roletę do góry.
 • Wysoka estetyka – rolety wewnętrzne dzień noc wykonywane są z bardzo eleganckich materiałów i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je dopasować praktycznie do każdej aranżacji wnętrza. Do produkcji roletek używa się także specjalnych tkanin, odpornych na kurz i zabrudzenia, dlatego utrzymanie ich w czystości nie sprawia żadnych problemów. 
jadalnia z roletami dzień noc.png

Roleta dzień noc w dzień.

Za dnia rozsunięte rolety dzień i noc pełnią funkcję nowoczesnych żaluzji okiennych w danym pomieszczeniu. Wpada przez nie do wnętrza wystarczająca ilość lekko rozproszonego światła słonecznego. Naprzemienne, gęsto rozmieszczone pasy skutecznie rozpraszają wzrok przechodniów. Dzięki temu, pomimo prześwitów, rolety dzień noc zwiększają poczucie prywatności ich użytkowników. Zasłonięte rolety dzień i noc znacznie ograniczają dopływ promieni słonecznych i widoczność z zewnątrz. Możesz więc komfortowo zdrzemnąć się nawet w środku dnia w optymalnie zaciemnionym wnętrzu lub stworzyć po prostu intymną atmosferę.

Zasłonięte rolety wewnętrzne dzień i noc eliminują też irytujące refleksy na monitorach i ekranach telewizyjnych. Pozwalają więc na komfortowe oglądanie filmów i zdjęć. Ponadto efektownie ozdabiają każde wnętrze! Warto mieć na uwadze, że wybierając nawet najbardziej zaciemniającą tkaninę, przyciemni ona mocno pomieszczenie, ale z racji tego, że w rolecie pasy dwóch tkanin nakładają się na siebie, mogą pojawiać się delikatne prześwity.

Rolety dzień noc można oczywiście również podnieść w całości, ale stracą one tym samym swoje walory dekoracyjne. Opcja całkowitego odkrycia okna wydaje się więc sensowna jedynie podczas jego mycia. Na co dzień jednak roleta dzień noc powinna być opuszczona.

nowoczesna kuchnia z roletami dzień noc.png

Roleta dzień noc w nocy.

Nocą rolety dzień i noc pełnią funkcję całkowicie kryjących zasłon okiennych. Ograniczają dopływ światła z latarni ulicznych i innych źródeł nocnego oświetlenia. Chronią też prywatność domowników, kryjąc wnętrza domów przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Zasłonięte rolety dzień i noc pozwalają stworzyć odpowiedni klimat na wspólne spędzanie czasu wieczorem. Zwiększają poczucie bezpieczeństwa domowników i komfort ich snu.

rolety dzień noc i lampka.png

Roleta dzień noc na wymiar – jakie są jej rodzaje?

Ze względu na sposób montażu posiadamy w naszej ofercie różne modele rolet, które produkujemy w rozmiarach dopasowanych do Twojego okna. Wśród nich znajdują się:

 • rolety wolnowiszące dzień noc – montowane do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Mimo, że mają dużą powierzchnię, są lekkie w obsłudze oraz charakteryzują się bardzo ciekawym wyglądem. Montaż rolety do ściany lub sufitu optycznie powiększa pomieszczenie, a funkcjonalność jej sprawia, że mieszkanie nabiera dodatkowej szczypty komfortu.
 • rolety dzień noc w kasecie – pionowe z prowadnicami, dzięki którym materiał utrzymuje się w jednej płaszczyźnie, tworząc tym samym bardzo ciekawą dekorację okienną. Tkanina schowana jest w wykonanej z PCV lub aluminium kasecie, która chroni ją także przed zabrudzeniem, a montaż tego rodzaju rolety nie wymaga użycia żadnych dodatkowych sprzętów;
 • rolety mini dzień noc – montuje się je za pomocą specjalnych haczyków lub przy użyciu dwustronnej taśmy klejącej. Wariant rolety z prowadnicami żyłkowymi zapewnia jeszcze lepsze przyleganie materiału do szyby okiennej. Rolety mini, oprócz bezinwazyjnego montażu, wyróżnia także bardzo elegancki wygląd. Zdecyduj się na nie, jeśli wynajmujesz mieszkanie i nie możesz pozwolić sobie na wiercenie otworów w ościeżnicach lub ścianach.

Każdy rodzaj rolety pięknie prezentuje się na ramie okiennej, zarówno na dużych oknach, jak i tych mniejszych. Wystarczy tylko zmierzyć okno, wybrać ulubiony kolor materiału oraz jego rodzaj ze względu na funkcję. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które możesz zaprojektować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami!

białe rolety dzień noc na oknie.png

Roleta dzień noc na wymiar - jaki wariant wybrać?

Jeżeli przy wyborze rolety dzień i noc na wymiar kierujesz się przede wszystkim ceną oraz bezinwazyjnym montażem, najlepszym rozwiązaniem okażą się te w wersji mini. Jeśli jednak zależy Ci przede wszystkim na stylowym wyglądzie każdego wnętrza i ochronie materiału przed zabrudzeniami, rozważ zakup rolety w kasecie PCV lub wykonanej z aluminium. Wtedy materiał rolety osłaniany jest kasetą, co zapobiega osiadaniu kurzu na tkaninie.

W przypadku chęci zasłonienia całej wnęki okiennej za pomocą rolety dzień noc, zwróć uwagę na roletę wolnowiszącą, która sprawdzi się w tym przypadku jak najbardziej i może zostać wwiercona zarówno do ściany, jak i sufitu. Jeżeli natomiast chcesz zasłonić okno z wywietrznikiem, mini roleta dzień noc z przedłużanymi haczykami lub przykręcany do listew przyszybowych system kasetowy okażą się najlepszym rozwiązaniem.

piękna kuchnia z roletami dzień i noc.png

Sposoby montażu rolety dzień i noc na wymiar.

Rolety okienne dzień i noc na wymiar w FamilyRollo dostępne są w kilku wariantach montażu. Możesz wybrać rolety bezinwazyjne dzień noc mini lub w kasecie PCV, do których zamontowania nie potrzebujesz wiertarki. Ich montaż polega na przykład poprzez zawieszenie rolety na oknie lub przyklejenie jej do ramy okiennej. Dzięki temu sposobowi montażu unikniesz konieczności robienia otworów w ścianach lub ramach okiennych. Zachowasz tym samym gwarancję na ramy okienne.

Oferujemy również rolety dzień i noc w kasetach aluminiowych oraz wolnowiszące montowane do ściany lub sufitu, do których zawieszenia konieczne jest wywiercenie otworów. Ich montaż jest jednak prosty i możesz dokonać go samodzielnie. Dzięki temu roleta dzień noc jest w stanie całkowicie odmienić charakter pomieszczenia, zapewniając odpowiednie zaciemnienie i funkcjonalność całego domu.

mały salon z roletami dzień noc.png

Roleta dzień noc na wymiar - tkanina.

Rolety dzień noc dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Możesz wybrać nie tylko kolor tkaniny, lecz także jej systemu, które również występują w szerokiej gamie kolorystycznej w zależności od wybranego modelu. Tkanina dzień noc sprawia, że roleta to idealne rozwiązanie praktycznie w każdych pomieszczeniach. W efekcie zyskujesz stylową dekorację w nowoczesnym stylu, harmonizującą z barwami Twoich pomieszczeń.

Tkanina dla rolet dzień noc występuje również w różnych grubościach, dzięki czemu możesz odpowiednio dobrać bardziej zaciemniające lub mniej w zależności od pomieszczenia. Rolety dzień noc często pełnią również rolę firanki w ciągu dnia, dlatego też nasze tkaniny posiadają różne siateczki w wersji dzień. Niektóre są typową siateczką, a inne przypominają woal. Dzięki temu, że występują w różnych kolorach i grubościach, z łatwością dopasujesz je do stylu każdego wnętrza w Twoim domu i firmie. Świetnie sprawdzą się w salonie – rozproszą światło, dzięki czemu wnętrze będzie pięknie oświetlone w ciągu dnia. Jednocześnie zadbają o to, żeby pomieszczenie nie było widoczne dla osób przechodzących tuż pod Twoim domem.

Jeżeli zależy Ci, aby pomieszczenie było mocniej zaciemnione, warto rozważyć wybór rolety w kasecie. Jej prowadnice dodatkowo zasłonią boki tkaniny bliżej szyby, dzięki czemu światło wpadające zostanie ograniczone, a sama roleta dzień noc zyska uniwersalność. Jest to jeden z najczęstszych wyborów naszych klientów. Tkanina dzień noc pozwala na przesuwanie się pasów kryjących naprzemiennie z transparentnymi, ale uzyskanie efektu pełnego zaciemnienia wnętrza, nawet przy najbardziej zaciemniającej tkaninie, mmoże nie być możliwe.

Roleta dzień noc to system łączący w sobie nowoczesność oraz wysoki komfort codziennego funkcjonowania. Ta popularna osłona okna, daje możliwość regulacji stopnia zaciemnienia danego pomieszczenia, a także zmiany kąta wpadania promieni słonecznych. Roleta dzień noc to nowatorskie spojrzenie na gospodarowanie światłem. Innowacyjnością tych systemów jest zastosowanie dwuwarstwowego materiału o różnej przepuszczalności światła. Przez odpowiednie ustawienie pasów transparentnych i zaciemniających można płynnie regulować stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu. Pozwalają na sterowanie światłem, a co za tym idzie również nastrojem we wnętrzu. Roleta dzień noc montowana do ściany świetnie zastępuje tradycyjne firanki i zasłony. Właśnie dlatego rolety tego typu są obecnie jednymi z najpopularniejszych wśród naszych klientów.

roleta dzień i noc na małym oknie.png

Roleta dzień noc - dlaczego warto ją wybrać?

Dzięki wielu zaletom i sposobom montażu rolety dzień noc znajdują zastosowanie w różnych wnętrzach. Bezinwazyjna roleta dzień noc montowana bez kasety sprawdzi się w niemal każdej ramie okna. Do okien pochyłych w dachach idealne będą rolety dzień noc w kasetach. Szeroki wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie rolet zarówno do dużych okien salonowych, jak i małych łazienkowych. Dzięki dostępności rolet w wielu kolorach możesz dobrać rolety do każdego pomieszczenia. Zasłony będą wyglądać schludnie i estetycznie w pokoju dziecięcym, kuchni, biurze i sypialni. Tkanina dzień noc sprawia, że żaluzje tego typu będą połączeniem wyjątkowego designu i praktyczności stworzone specjalnie dla Twojego domu.

Roleta na dzień i noc to jedna z popularniejszych rozwiązań w branży dekoracji okien. Z uwagi na swój elastyczny charakter i mnogość zastosowań stopniowo zdobywają coraz większą popularność, a ich nowi właściciele szybko zmieniają się w wiernych fanów. Roleta dzień noc bez trudu zastąpi nie tylko inne typy rolet, ale również firankę, czy plisę. Szeroka gama produktów w tej kategorii daje nam pewność, że nawet najbardziej wymagający Klienci będą w stanie wybrać artykuły, które zadowolą ich gusta estetyczne. Zwane czasami „zebrą” rolety dzień noc z oferty Familyrollo to fantastyczna propozycja dla każdego, kto ceni sobie praktyczne rozwiązania, różnorodność dostępnych modeli i przede wszystkim najwyższą jakość wykonania.

przedpokój z roletami dzien noc.png

Jak czyścić roletę dzień noc?

Roleta dzień noc wykonana jest z delikatnych i zaimpregnowanych materiałów, dlatego do jej czyszczenia należy podchodzić ze szczególną ostrożnością. Zabronione jest pranie rolet w pralce, gdyż doprowadzi to do ich całkowitego zniszczenia. Aby usunąć kurz, wystarczy skorzystać z odkurzacza wyposażonego w specjalną szczotkową końcówkę, pamiętając o tym, aby moc urządzenia była ustawiona na minimum. Za pomocą odkurzacza można także dokładnie i wygodnie wyczyścić kasetę rolety. 

W przypadku większych zabrudzeń samo odkurzanie niestety nie wystarczy. Należy wówczas sięgnąć po lekko wilgotną ściereczkę. Pamiętaj, aby do czyszczenia rolety dzień noc nie używać detergentów, płynów czy mydła, ponieważ mogą one odbarwić lub uszkodzić delikatny materiał. W miarę możliwości staraj się czyścić na sucho żaluzje dzień noc. Rolety pielęgnowane w ten sposób posłużą Ci przez wiele kolejnych lat, pozostając w nienaruszonym stanie. 

Pani odkurzająca rolety dzień noc.png

Dlaczego warto wybrać rolety noc i dzień w FamilyRollo?

Roleta dzień noc dostępna na naszej stronie to gwarancja wysokiej jakości zaciemnienia i ochrony prywatności. Zapewni Ci optymalne oświetlenie Twojej sypialni, biura czy salonu. Nasze rolety powstają z wysokogatunkowych materiałów z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Zamawiając rolety dzień noc w FamilyRollo, zyskujesz:

 • rolety stworzone na wymiar Twoich okien, z materiałów w wybranych przez Ciebie kolorach,
 • dwuletnią gwarancję na produkt oraz gwarancję zgodności wymiaru naszych produktów z podanymi przez Ciebie parametrami,
 • szybką dostawę gotowych produktów,
 • jakościowe rolety o wysokiej żywotności,
 • możliwość regulacji oświetlenia za pomocą minimalnego ruchu dłoni,
 • bezpieczeństwo, jakie zapewnia samohamujący mechanizm rozwijania rolety oraz tkanina posiadająca atesty higieniczne,
 • wiele możliwości montażu, w tym montażu bezinwazyjnego,
 • umożliwiającego zachowanie gwarancji producenta na ramy okienne,
 • oryginalny wygląd okien w danym pokoju,
 • nietypowe rozwiązania na aranżację okien,
 • komfort wypoczynku i ochronę prywatności za dnia i nocą.
elegancki salon z czerwonymi dodatkami.png

Sklep internetowy Familyrollo - z nami stworzysz swoje wymarzone okno na świat.

Jako wiodący producent rolet i innych osłon okiennych, cieszymy się zaufaniem tysięcy naszych Klientów. Odmieniamy wygląd okien w polskich domach już od ponad 20 lat. Nasze produkty powstają z pasji do urządzania wnętrz oraz w oparciu o najnowsze trendy modowe. Oferujemy szeroką gamę produktów, które zachwycają nie tylko swoim designem czy funkcjonalnością, lecz także nowoczesnością. Realizując zamówienia, słuchamy oczekiwań, co owocuje naszym indywidualnym i kompleksowym podejściem do nabywców naszych produktów. Zależy nam na tym, by służyły one jak najdłużej oraz spełniały wszelkie oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

rodzina zamawiająca rolety.png

Oferta stworzona z myślą o Państwa potrzebach!

Oferujemy Państwu żaluzje dzień noc, które przez wielu uważane są za bestseller na rynku wyposażenia okiennic w dodatkowe akcesoria. Nasze produkty pełnią rolę jako rolety zaciemniające, ale także jako rolety dekoracyjne dla pomieszczenia. Przykładamy szczególną wagę do ciągłego rozwoju marki oraz tworzenia coraz lepszych i solidniejszych konstrukcji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą, w celu złożenia zamówienia na spersonalizowaną roletę dzień noc, która stanie się epicentrum Państwa domu. Nasi specjaliści doradzą, który asortyment będzie odpowiedni do Państwa oczekiwań. Zachęcamy również do odwiedzenia innych kategorii dostępnych na stronie, np. rolety, moskitiery, żaluzje, a także naszych mediów społecznościowych, gdzie dowiesz się o aktualnych promocjach.

pani zamawiająca rolety przez telefon.png

Gwarancja jakości.

Zamawiając rolety dzień noc w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz na nie gwarancję jakości na 2 lata. Dzięki gwarancji masz spokój i pewność, że w razie jakiegokolwiek problemu zadbamy o to, aby produkty nadal spełniały swoje funkcje. Dodatkowo do podstawowej gwarancji dołączamy gwarancję zgodności pomiaru, to znaczy, że jeżeli roleta okaże się za duża i nie pasuje na Twoje okno, bardzo chętnie zmniejszymy jej wymiary specjalnie dla Ciebie, a usługa ta jest darmowa. Jeżeli masz wątpliwości, czy wymiarowanie okien zostało poprawnie przeprowadzone, skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy wszystko, odpowiemy na każde pytanie!

rolety dzien i noc w lazienkce.png
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk
Dostosujemy się do Twoich potrzeb

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Sklep internetowy FamilyRollo wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, łączenia z innymi danymi posiadanymi przez Familyrollo oraz zmiany ustawień plików cookies a także ich usuwania z przeglądarki internetowej, znajdują się w Polityce prywatności Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza potwierdzenie zapoznania się z powyższymi informacjami i zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celach marketingowych.