Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Moskitiery 5

Poznaj moskitiery FamilyRollo na wymiar Twojego okna

Prostym i bardzo skutecznym rozwiązaniem, które ochroni nas przed inwazją owadów jest zastosowanie w oknach praktycznych moskitier ramkowych firmy Familyrollo. Tanie, estetyczne, do samodzielnego złożenia i zamontowania w domu.

Produktów na stronie
24 36 48

Właściwości moskitier ramkowych

Nowoczesne moskitiery ramkowe Familyrollo wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych, malowanych proszkowo. W ramce montowana jest siatka z włókna szklanego, która pokryta jest tworzywem w kolorze szarym. Oczka siatki mają prostokątne otwory o wymiarze  1 mm x 1 mm.

Wielkość otworów w siatce została dobrana w taki sposób aby efektywnie zatrzymywać insekty, nie utrudniając przy tym cyrkulacji powietrza oraz nie przesłaniając widoku zza okna. Moskitiera dostarczana jest do klienta w elementach do samodzielnego montażu.

W jakich oknach można zastosować moskitiery?

Moskitiery ramkowe Familyrollo można zamontować w oknach rozwiernych oraz rozwierno - uchylnych. Maksymalna możliwa szerokość wynosi 1500 mm a maksymalna wysokość to aż 2200 mm

Montaż bezinwazyjny moskitiery

Założenie moskitiery na okno nie wymaga wiercenia otworów w ramie okiennej. Bez pomocy specjalisty możemy w łatwy sposób zainstalować ją za pomocą specjalnych rygli, które nie naruszają ramy okna. Dzięki takiej technice mocowania moskitiera  jednocześnie jest łatwa w demontażu.

Estetyka moskitier

Użyte do produkcji wysokiej jakości komponenty powodują, że moskitiera nie oszpeci wyglądu naszego okna. Nasza firma zadbała o każdy szczegół a także o szeroką gamę kolorystyczną profili. W ofercie Familyrollo dostępne są ramki w kolorze białym, brązowym, antracytowym ale także w kolorach strukturalnych złoty dąb i orzech. Pozwala to na właściwy dobór dopasowany do kolorystyki ram okiennych. Profile pokryte są farbami proszkowymi, odpornymi na działanie czynników atmosferycznych także nie będą zmieniać barwy.

Czyszczenie i konserwacja moskitiery

Czyszczenie siatki odbywa się za pomocą odkurzacza z założoną szczotką z miękkim włosiem. Systematyczne odkurzanie od strony mieszkania, bez demontażu moskitiery zapewni dobrą cyrkulację powietrza i doskonałą widoczność. Aluminiowe ramki można czyścić przy pomocy ściereczki z delikatnym detergentem.

Jak zamówić moskitierę?

Pobierz instrukcję pomiaru, zmierz okno zgodnie z nią a przekonasz się że określenie właściwych wymiarów jest wyjątkowo proste. Wpisz w konfiguratorze na naszej stronie szerokość i wysokość rolety Mini a od razu poznasz cenę wybranej przez Ciebie moskitiery.

 

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk