Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Produkcja rolet dzień noc

W FamilyRollo od 2000 roku produkujemy dla Ciebie najwyższej jakości nowoczesne rolety dzień noc. To niezawodne produkty, które zapewnią Ci pełen komfort pracy w biurze i wypoczynku w domu. Za pomocą naszych rolet dostarczamy Ci też ochrony przed wzrokiem sąsiadów przez całą dobę. Produkcja rolet dzień noc w FamilyRollo to proces wieloetapowy, którego efektem jest Twój komfort i satysfakcja. Sprawdź, jak ten proces przebiega i dlaczego warto zamawiać rolety od niezawodnego producenta.

Jak wygląda produkcja rolet dzień noc w FamilyRollo?

Produkcja rolet dzień noc rusza w chwili, gdy otrzymujemy Twoje zlecenie. Wówczas za pomocą nowoczesnych maszyn tniemy wybraną przez Ciebie tkaninę na podany wymiar. Następnie składamy roletę, starannie łącząc rolkę, tkaninę, łańcuszek i inne części w funkcjonalną całość. Na koniec testujemy Twoją osłonę, by zyskać pewność, że produkt, który Ci wyślemy, jest doskonały. Gotową roletę dokładnie zabezpieczamy i wysyłamy na podany przez Ciebie adres.

Dlaczego warto wybrać rolety od Family Rollo? Niezawodny producent rolet dzień noc.

Rolety dzień noc wyprodukowane w FamilyRollo to wysokiej jakości osłony od niezawodnego producenta. Przedstawiamy powody, dla których warto postawić na nasze rolety:

  • oferujemy Ci piękne, nowoczesne rolety dzień noc z efektownych i trwałych materiałów;
  • zyskujesz komfort wypoczynku we wnętrzu zacienionym w optymalnym dla siebie stopniu;
  • w zależności od modelu rolety, osiągasz nawet stuprocentowe zaciemnienie;
  • zyskujesz roletę dzienną, która doskonale spełni rolę żaluzji rozpraszających wzrok sąsiadów;
  • możesz jednym ruchem ręki zapewnić sobie maksimum prywatności;
  • masz możliwość perfekcyjnego dopasowania rolety lub roletki do okien w dowolnym wymiarze;
  • masz pewność, że kupujesz produkt przetestowany i gotowy do bezpiecznego użytku;
  • dajemy Ci gwarancję zgodności wymiaru na każdą naszą roletę;
  • otrzymujesz wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie;
  • zyskujesz też gwarancję szybkiej dostawy i profesjonalnej obsługi telefonicznej.

Wybierz jakościowe rolety, jakie zapewni Ci solidny producent rolet dzień noc

Rolety dzień noc od producenta FamilyRollo to wysokiej jakości niezawodne osłony okienne. Zapewnią Ci pełen komfort i ochronę prywatności przez całą dobę. Zamów wysokogatunkowe rolety dzień noc, które powstają z zachowaniem najwyższych standardów i jakościowych materiałów.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk