Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Żaluzje aluminiowe
Powrót

Żaluzje aluminiowe - co warto wiedzieć?

Dlaczego warto kupić żaluzje aluminiowe na wymiar?

Żaluzje aluminiowe to ponadczasowe osłony okienne, które sprawdzą się w każdym domu. Dodadzą pomieszczeniu przytulnego, eleganckiego charakteru. Układ lameli sprawi, że zapanowanie nad wpadającymi promieniami słonecznymi będzie łatwe i przyjemne.

Żaluzje aluminiowe wracają do mody, są bardzo często wybierane ze względu na swój wygląd oraz zastosowanie. Lamele 25 mm pasują do każdej wielkości okien. Dzięki swoim wymiarom nie kolidują z możliwością ich otwierania. Kiedyś żaluzje aluminiowe montowano głównie na ramię okna. Teraz wychodzimy naprzeciw przyzwyczajeniom i stereotypom. Aktualnie żaluzje aluminiowe mogą być montowane również we wnęce lub do ściany/sufitu. Każdy może wybrać dla siebie odpowiedni sposób montażu.

AdobeStock_126234915.webp

Dodatkowym atutem żaluzji aluminiowych jest ich odporność na wilgoć i wodę. Dzięki temu w codziennym użytkowaniu radzą sobie lepiej niż żaluzje drewniane. Są odporne na brud i temperaturę, dlatego klienci często montują je w kuchniach i łazienkach. Bardzo dobrze odbijają promienie słoneczne, przez co w upalne letnie dni nie pozwalają na zbytnie nagrzewanie się pomieszczeń. Żaluzje aluminiowe są w 100% zaciemniające, dobrze sprawdzą się w sypialni i w pokoju dziecięcym.

 

Jak czyścić żaluzje aluminiowe?

żaluzje aluminiowe czyszczenie.webp

Czyszczenie żaluzji aluminiowych jest bardzo łatwe i szybkie. Wystarczy przygotować ścierkę i letnią wodę z delikatnym detergentem. Najpierw należy przetrzeć lamele na sucho następnie wykonać tę czynność ponownie lekko wilgotną ścierką.

Potrzebujesz
pomocy?
Można śmiało
do nas dzwonić
+48 736 234 877
Można śmiało
do nas napisać
sklep@familyrollo.pl
Oceń ten artykuł
0.00 na podstawie 0 opinii
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk