Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

ile kosztuja rolety
Powrót

Ile kosztują rolety?

Chcesz założyć w swoim domu lub biurze rolety? Na rynku jest wiele atrakcyjnych modeli o różnym stopniu zaciemnienia, kolorze oraz sposobie montażu. Aby były idealnie dopasowane do Twojego pomieszczenia, wybierz model na wymiar, który spełni wszystkie potrzeby domowników. Sprawdź, ile kosztują rolety.

Cena rolet wewnętrznych

Ochrona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, estetyczny wygląd, prosty montaż to tylko niektóre z atutów rolet wewnętrznych. To popularna osłona okien nie tylko w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, ale także biurach oraz miejscach publicznych. Zastanawiasz się pewnie, ile kosztują rolety i czy są warte swojej ceny. Wszystko zależy od tego, na jaki model się zdecydujesz.

Pamiętaj jednak, aby dopasować rolety do specyfiki swojego pomieszczenia, jego wystroju, a także swoich potrzeb. Modele wykonane na wymiar, np. do okna dachowego, mogą być nieco droższe niż tradycyjny produkt. Sprawdź, co jeszcze ma wpływ na to, ile kosztują rolety.

Wielkość okna

Im większe okno, tym więcej trzeba materiału, aby je osłonić. Tym samym cena za całość będzie rosnąć. Do wyboru masz jednak wiele niskobudżetowych rozwiązań, które przekładają się na funkcjonalność oraz estetykę. Przykładowo, rolety dzień i noc w wersji mini mogą kosztować nawet nieco ponad 20 złotych. Świetnie sprawdzą się do małego pomieszczenia, gwarantując skuteczną ochronę przed słońcem czy też sąsiadami.

Rodzaj rolety i stopień zaciemnienia tkaniny

Najbardziej popularne rodzaje rolet, takie jak materiałowe i dzień-noc, są jednocześnie atrakcyjne cenowo. Docelowy koszt produktu zależy od tego, na jaką tkaninę się zdecydujesz. Na rynku jest ogromny wybór materiałów, które można dopasować do charakteru swojego pomieszczenia. Nieco droższe mogą być rolety, które mają za zadanie dodatkowo zapewniać komfort termiczny. Latem zapobiegają przechodzeniu promieni słonecznych, a zimą nie pozwalają na ucieczkę ciepła z pomieszczenia. Tak samo jest w przypadku rolet zaciemniających. W porównaniu z klasycznym transparentnym materiałem, mogą być one nieco droższe. Różnice najczęściej wynoszą kilkadziesiąt złotych. Koszt rolet zależy też od koloru materiału, np. dodatkowych wzorów czy niestandardowych odcieni.

Droższe od rolet materiałowych i dzień-noc są rolety rzymskie, najczęściej stosowane w dużych oknach. Świetnie jednak sprawdzą się w przestronnym salonie albo biurze, dając poczucie komfortu i przytulności. Ceny za rolety rzymskie zaczynają się już od 100 złotych wzwyż.

W ostatnim czasie w trendach aranżacyjnych królują żaluzje drewniane. Lamele z ponadczasowego materiału są nie tylko wytrzymałe, lecz także estetyczne. Biorąc pod uwagę inne modele, żaluzje drewniane są droższe od klasycznych rolet z tkaniny.

Dodatkowe udogodnienia

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztują rolety, trzeba też wziąć pod uwagę inne aspekty. Jednym z nich jest dodatkowe prowadzenie boczne. Z ich pomocą tkanina będzie lepiej trzymać się okna. Kiedy je uchylisz latem, tkanina nie będzie przeszkadzać i opadać np. na parapet. Często jednak taka dopłata wynosi kilkanaście złotych do wybranego modelu. Rolety w kasecie są też droższe od modeli wolnowiszących, ale warto je wziąć pod uwagę, aby codzienne korzystanie było prostsze i sprawniejsze. Na cenę może mieć również wpływ sposób montażu – bezinwazyjny lub inwazyjny.

Sprawdź sam, ile kosztują rolety

Jeśli chcesz szybko poznać koszt rolet wewnętrznych, możesz skorzystać z oferty w sklepie internetowym. Wystarczy, że dokładnie wymierzysz okno, wybierzesz odpowiednią tkaninę i kolor systemu, a następnie skonfigurujesz wybrany produkt dla siebie. Na cenę będzie mieć wpływ także typ łańcuszka, np. do niestandardowego koloru różowego złota, trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Pamiętaj jednak, że to inwestycja na długie lata, a materiał powinien idealnie pasować do Twojej aranżacji. Dzięki konfiguracji rolet przez internet, szybko poznasz ich cenę oraz zamówisz wybrany produkt do samodzielnego złożenia. To komfortowe rozwiązanie. Odwiedź sklep familyrollo.pl i skonfiguruj rolety dla siebie!

Potrzebujesz
pomocy?
Można śmiało
do nas dzwonić
+48 736 234 877
Można śmiało
do nas napisać
sklep@familyrollo.pl
Oceń ten artykuł
0.00 na podstawie 0 opinii
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk