Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Zdjęcie pokoju dziennego

Rolety Dzień Noc Wolnowiszące

Roleta dzień noc wolnowisząca - Astra 05

Produkt dostępny Wysyłamy w ciągu od 7 do 14 dni roboczych

z ceną już od 39

ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC

Właściwości rolet wolnowiszących

  • Roleta produkowana na indywidualny wymiar klienta
  • Komponenty montażowe wykonane z metalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Materiał poliestrowy z naprzemiennymi pasami
  • Montaż inwazyjny przy użyciu wkrętów lub kołków
  • System Multi Stop do podnoszenia i opuszczania materiału rolety
  • Indywidualny wybór strony sterowania rolety
  • 1 kolory akcesoriów - biały
  • Możliwość zamówienia rolety wraz z łańcuszkiem metalowym - dostępne 3 kolory.
ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC 2

Stabilny montaż inwazyjny


Rolety wolnowiszące dzień noc Familyrollo wyposażone są w solidny metalowy, przykręcany profil montażowy, który pozwala na montaż za pomocą klipów w dowolnym miejscu: do ściany, sufitu, we wnęce lub do okna. Montaż wymaga wykonania otworów w podłożu do którego zainstalowana będzie roleta.

Obsługa rolety


Oferujemy system Multi Stop sterowany łańcuszkiem koralikowym. Łańcuszek służy do płynnego podnoszenia i opuszczania rolety a po zatrzymaniu roleta nie opada samoczynnie. Łańcuszki dostępne są w kolorze białym lub w 3 wersjach wykonanych z metalu. Dla bezpieczeństwa dzieci wszystkie rolety Familyrollo są standardowo wyposażone w zabezpieczenie Child Safety.

ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC 3
ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC 4

Zalety rolet wolnowiszących dzień noc


Rolety wolnowiszące dzień noc oprócz swoich walorów jakościowych i staranności wykonania, przyciągają możliwością spersonalizowania indywidualnego rozmiaru. Wykonywane na indywidualne zamówienie gwarantują perfekcyjne dopasowanie do potrzeb klienta. Rolety wolnowiszące dzień noc to doskonałe rozwiązanie na zapewnienie sobie skuteczniej prywatności. System naprzemiennych pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła z wyjątkowo skutecznym skutkiem. Sprawdzą się w zadbanych, pięknych wnętrzach, w których nacisk kładzie się na perfekcję, styl, harmonię oraz jakość wykończenia szczegółów.

Nie tylko w biurze


Rolety wolnowiszące dzień noc z powodzeniem można zainstalować w każdym pomieszczeniu, niezależnie czy jest to salon, sypialnia, salon, kuchnia czy też pokój dziecięcy. Doskonale spełniają swoje zadanie i dodatkowo służą jako element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu.

ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC 5
ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC 6

Tkanina do rolet dzień noc


Materiały z których wykonujemy nasze rolety dzień noc to specjalistyczne tkaniny poliestrowe przeznaczone do ich produkcji. Wysoką jakość naszych tkanin potwierdzają atesty higieniczne oraz certyfikat Standard 100 Oeko-Tex. Materiały są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a także spełniają światowe wymogi dotyczące zawartości szkodliwych związków chemicznych.

 

Czyszczenie i konserwacja


Materiał rolety dzień noc pokryty jest specjalnym impregnatem. Zapobiega on przywieraniu kurzu i wnikaniu brudu w strukturę tkaniny. Większość zabrudzeń wymażesz gumką szkolną do mazania, a te mocniejsze wilgotną, miękką szmatką bez użycia detergentu. Tkanina rolety nadaje się także do odświeżania rolką stosowaną do czyszczenia ubrań lub miękką włosowatą końcówką odkurzacza. Rolet dzień noc nie wolno prać ani prasować. 

ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC 7
ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ I NOC 8

Prostota zamawiania

Pobierz instrukcję pomiaru, zmierz wnękę okienną zgodnie z wytycznymi lub obejrzyj film zamieszczony na naszej stronie. Szybko przekonasz się że określenie właściwych wymiarów jest wyjątkowo proste.
Wpisz w konfiguratorze na naszej stronie szerokość i wysokość rolety wolnowiszącej dzień noc a od razu poznasz cenę wybranego przez Ciebie rozmiaru.


Ocena produktu
5.00 na podstawie 1 opinii
Rama okna Preview ASTRA 05-podglad

Roleta dzień noc wolnowisząca

już od 39

Opinie o produkcie
Marcin — Zadowolony

Polecam, szybka dostawa, ładnie zapakowane roletki i szybkie w montażu.

3 miesiące temu
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk