Skorzystaj z 8% zniżki na żaluzje aluminiowe z kodem rabatowym "ALUMINIUM"
Promocja ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 

Kategorie i filtry

Rolety Dzień Noc Wolnowiszące 36

Rolety dzień noc wolnowiszące to doskonałe osłony okienne do każdego pomieszczenia w domu lub biurze. Zawiesisz je z łatwością na specjalnych uchwytach montażowych. Sprawdzają się za dnia w roli stylowych rolet w transparentne lub zaciemniające pasy. Dla ochrony prywatności lub zaciemnienia wnętrza, wystarczy lekko pociągnąć za łańcuszek i zmienić pozycję tkaniny o kilka centymetrów. Za dnia rolety rozpraszają wzrok sąsiadów, nocą zaś całkowicie chronią użytkowników przed ich spojrzeniami. Sprawdź naszą ofertę i zamów piękne i stylowe rolety dzień noc wolnowiszące do swojego wnętrza.

Produktów na stronie
24 36 48

Jak działają rolety dzień noc wolnowiszące?

Rolety wolnowiszące typu dzień-noc rozwija się i zwija ręcznie za pomocą samohamującego łańcuszka. Ich działanie opiera się na dwóch równolegle wiszących tkaninach w naprzemienne pasy kryjące i transparentne. Płynnym, krótkim ruchem możesz przesuwać je względem siebie, uzyskując optymalne zaciemnienie.

Rolety dzień noc wolnowiszące – dla kogo są najlepszym rozwiązaniem?

Rolety dzień noc wolnowiszące sprawdzą się w każdym domu lub biurze, zwłaszcza na parterze. Chętnie wybierają je lokatorzy wynajmowanych mieszkań. To dlatego, że zamontowanie rolety wolnowiszącej nie wymaga wiercenia otworów w ramie okiennej i utraty przez jej właściciela gwarancji. Dzięki możliwości cięcia rolet na wymiar w FamilyRollo, nasze rolety nadają się do zasłaniania zarówno małych, jak i dużych okien. Dzięki temu mogą z nich korzystać osoby pragnące zwiększyć swoją prywatność w łazience i w salonie lub wynajmowanym pokoju z balkonem.

Jakie korzyści zapewniają rolety dzień noc wolnowiszące?

Wolnowiszące rolety dzień noc mają wiele istotnych zalet. Wynikają one z ich systemu montażu, jak i z ich specjalnej budowy. Przekładają się one na wiele korzyści, do których należą:

  • piękny, nowoczesny wygląd, który wzbogaca wystrój wnętrz, dodając im charakteru,
  • komfort, na jaki pozwala regulacja stopnia zaciemnienia pomieszczenia – w zależności od modelu rolety, nawet do 100% zaciemnienia,
  • pełna ochrona prywatności poprzez całkowite zakrycie wnętrza przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów,
  • lekkość rolet,
  • dwufunkcyjność rolet – za dnia pełniących rolę półtransparentnych firan, nocą zaś całkowicie kryjących zasłon,
  • bezpieczeństwo użytkowania rolet dzięki samohamującemu łańcuszkowi z systemem Child Safety,
  • łatwy, szybki montaż,
  • możliwość zachowania gwarancji na ramy okienne ze względu na brak konieczności wiercenia w nich otworów.

Wybierz rolety dzień noc wolnowiszące, które zapewnią Ci komfort i udekorują Twoje wnętrze

Rolety wolnowiszące typu dzień-noc doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Delikatnie przysłonią wnętrze Twojej kuchni czy sypialni za dnia. Wieczorem możesz czuć się dzięki nim w pełni swobodnie, gdyż zapewnią Ci pełną ochronę przed wzrokiem sąsiadów. Zamów piękne, stylowe rolety, które w nowoczesny sposób udekorują Twoje pomieszczenia i zwiększą Twój komfort.

Rolety dzień noc montowane do ściany

to dobre rozwiązanie do dużych powierzchni szklanych oraz wszelkich przeszkleń o niestandardowych kształtach (nie tylko okien, ale także np. szklanych ścianek działowych w biurach). Całość tworzy jednolitą osłonę, która daje jednak większe możliwości sterowania niż klasyczne rolety materiałowe. Rolety dzień noc montowane do ściany pozwalają ustawiać pasy pod różnym kątem i sterować w ten sposób światłem wpadającym do wnętrza.

W ofercie posiadamy szeroki wybór rolet na wymiar. Bogate wzornictwo i kolorystyka pozwoli Ci dobrać system, który idealnie wpisze się w aranżacje klasyczne lub nowoczesne. Rolety dzień i noc wolnowiszące montowane do ściany lub sufitu to efektowne osłony okienne, które doskonale sprawdzą się do elegancko urządzonego salonu, przestronnej sypialni czy wnętrz biurowych (gabinety, recepcje, sale konferencyjne). Roleta dzień noc wolnowisząca pozwala osłonić nie tylko szybę, ale całe okno (wraz z wnęką). Połączenie eleganckich pasów transparentnych i zaciemniających tworzy stylową kompozycję, która stanie się prawdziwą ozdobą wnętrza

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Familyrollo S.A Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
Koszyk